Йоркширський тер'єр

це промінчик сонця у вашому будинку за будь-якої погоди за вікном! Завдяки чудовому характеру та привабливій зовнішності йоркширський тер'єр у наш час став загальним улюбленцем у всьому світі!

Illustration

Про нас


Мій розплідник існує з 2004 року. Спочатку він носив назву «Джерело радості», а в 2006 році зареєстрований у FCI під назвою «SHELKOVAYA MECHTA».
Назва розплідника була обрана не випадково, адже саме завдяки своїй розкішній, шовковій та блискучій вовні йоркширський тер'єр виглядає так чарівно.
Моя перша та довгоочікувана йорочка Соня з'явилася у нашому будинку 2002 року. Ніколи не забуду того дня, коли я побачила її вперше - маленька істота з виразними, пустотливими очима і блискучою як діамант шерстю. І все!!! Це було кохання з першого погляду! З того моменту моє серце мені вже не належало!
І зараз більшість моєї душі, часу, емоцій і почуттів належить моїм маленьким чарівним друзям. Адже йоркширський тер'єр – це не просто маленький і дуже красивий песик. В першу чергу, це відданий, відважний, добрий і ніжний друг і компаньйон, який готовий знаходитися поряд з Вами щохвилини свого життя (а завдяки своєму розміру і має можливість) в будь-якому місці, в будь-яку погоду і не залежно від Вашого настрою, адже він любить і приймає Вас таким, яким Ви є. Ну, хіба можна не відповісти йому взаємністю!

До того ж шерсть йоркширського тер'єру практично не линяє, не має запаху та не викликає алергію. Також завдяки своєму маленькому розміру він цілком може погуляти в лоток або на пелюшку, якщо ви втомилися або за вікном негода. І ще мені здається, що йоркширський тер'єр воістину магічна порода, що має здатність завойовувати серця людей у найкоротший термін і назавжди!

Познайомитись із випускниками розплідника

Завжди відкриті для нових знайомств

Не соромтеся звертатися до нас із будь-якими запитами:

Дякуємо!

Ми обов’язково Вам відповім.

Can't send form.

Please try again later.