Yorkshire terrier

it is a ray of sunshine in your house in any weather outside the window! Thanks to its wonderful character and attractive appearance, the Yorkshire terrier has become a universal favorite in our time all over the world!

Illustration

About us


Мій розплідник існує з 2004 року. Спочатку він носив назву «Джерело радості», а в 2006 році зареєстрований у FCI під назвою «ШОВКОВА МРІЯ».
Назва розплідника була обрана не випадково, адже саме завдяки своїй розкішній, шовковій та блискучій вовні йоркширський тер'єр виглядає так чарівно.
Моя перша та довгоочікувана йорочка Соня з'явилася у нашому будинку 2002 року. Ніколи не забуду того дня, коли я побачила її вперше - маленька істота з виразними, пустотливими очима і блискучою як діамант шерстю. І все!!! Це було кохання з першого погляду! З того моменту моє серце мені вже не належало!
І зараз більшість моєї душі, часу, емоцій і почуттів належить моїм маленьким чарівним друзям. Адже йоркширський тер'єр – це не просто маленький і дуже красивий песик. В першу чергу, це відданий, відважний, добрий і ніжний друг і компаньйон, який готовий знаходитися поряд з Вами щохвилини свого життя (а завдяки своєму розміру і має можливість) в будь-якому місці, в будь-яку погоду і не залежно від Вашого настрою, адже він любить і приймає Вас таким, яким Ви є. Ну, хіба можна не відповісти йому взаємністю!

До того ж шерсть йоркширського тер'єру практично не линяє, не має запаху та не викликає алергію. Також завдяки своєму маленькому розміру він цілком може погуляти в лоток або на пелюшку, якщо ви втомилися або за вікном негода. І ще мені здається, що йоркширський тер'єр воістину магічна порода, що має здатність завойовувати серця людей у найкоротший термін і назавжди!

Get to know the graduates of the nursery

Always open to new acquaintances

Feel free to contact us with any queries:

Thank you!

We will definitely answer you.

Can't send form.

Please try again later.